fbpx

Witamy w Maluszkowym świecie

maluszek24

Cześć Wszystkim!

Witamy Was bardzo serdecznie z naszego sklepu internetowego. Jeszcze nie możemy uwierzyć, iż dzieje się to naprawdę i już działamy również w sieci. Dziś chce Wam opowiedzieć o idei i powodach powstania naszego sklepu.

Mam na imię Paulina i razem z mężem stworzyliśmy dla Was sklep stacjonarny w Krotoszynie  i internetowy Maluszek24.pl. W całym naszym pomyśle pomógł nam 16-miesięczny synek Tomcio, gdyż odkąd zaczęliśmy przygotowania do skompletowania dla niego wyprawki zauważyliśmy, że nic nie możemy kupić w naszym Krotoszynie. Ja bardzo lubię kupować wszystko w jednym miejscu, co było szczególnie istotne podczas ciąży, kiedy każdy wyjazd na zakupy to była niczym wyprawa.

Kolejnym problemem były godziny otwarcia sklepów, no niestety ciąża rządzi się swoimi prawami i czym możemy więcej czasu spędzić w jednym miejscu tym było lepiej dla mnie.

Tym sposobem stwierdziliśmy, iż Krotoszyn zasługuje na takie właśnie miejsce i od kwietnia zapraszamy Was do naszego sklepu stacjonarnego w Krotoszynie, przy ul. Sienkiewicza 2/89 (naprzeciw Lidla) od poniedziałku do piątku 9.00-20.00 oraz w soboty 10.00-17.00

Chcemy, aby w jednym miejscu było wszystko. Wózki, foteliki, ubranka, akcesoria, zabawki, krzesełka do karmienia, łóżeczka. Skompletujecie u nas całą wyprawkę od A do Z! Dzięki ogromnej powierzchni 600m2 stworzyliśmy miejsce przyjazne wózkom i mamom z brzuszkami. Zakupy u nas mają być ogromną przyjemnością.

Stwierdziliśmy jednak, iż potrzeba czegoś więcej – możliwość zakupów online, siedząc wygodnie w domu, gdzie nasz największy skarb śpi. Tak powstał nasz sklep internetowy www.maluszek24.pl, w którym każdą Waszą paczkę z uśmiechem przygotowujemy i wysyłamy lub odbieracie stacjonarnie w naszym sklepie.

Nie pozostaje mi nić innego jak zaprosić Was do Nas, stacjonarnie lub internetowo. Mam ogromną nadzieję, że będziecie z uśmiechem wracać.