fbpx

Przegląd łóżeczek

Dzisiejszy przegląd łóżeczek zaczynamy od pięknych drewnianych, o których marzy każda przyszła mama. Proponuję łóżeczka z firmy Klupś Meble Dziecięce, działającą na rynku od ponad 40 lat.

Najważniejsze w ich produktach  jest bezpieczeństwo dzieci, dlatego też w procesie produkcji stosują wyłącznie materiały, które spełniają surowe normy bezpieczeństwa, cechujące się wysoką jakością i spełniają ekologiczne wymagania.

W przypadku produktu bez szuflady istnieje możliwość jej dokupienia.

Poniżej przedstawiam moim zdaniem najładniejsze wzory.

Alternatywą dla łóżeczek drewnianych są łóżeczka turystyczne spełniające dokładnie te same funkcje co drewniane. Dla mnie to jest HIT! Przedstawiam Wam łóżeczko turystyczne z firmy Kinderkraft oraz Baby design.

  1. Łóżeczko turystyczne JOY z akcesoriami od Kinderkraft

Najważniejszą zaletą jest dno montowane na dwóch wysokościach sprawia, że łóżeczko nadaje się zarówno dla maluchów, jak i dla starszych dzieci. Karuzela z dźwiękiem, światełkami i trzema zabawkami zapewni dziecku stymulujące bodźce i rozrywkę. Posiada też dodatkowo pojemniki do przechowywania pieluszek, moskitierę oraz przewijak. W zestawie są dwa uchwyty umożliwiające dziecku samodzielny i bezpieczny trening wstawania. Posiada praktyczne kółka i pozwoli w prosty sposób przerobić łóżko na kołyskę. Płozy kołyski można łatwo złożyć bez budzenia dziecka.

Występuje w dwóch kolorach: niebieski i różowy.

2. Łóżeczko turystyczne dream od Baby design

– Pałąk z kolorowymi zabawkami

-Wygodny, nowoczesny przewijak

– Uchwyty do mocowania przewijaka

– Dodatkowe kieszenie na drobiazgi

– Boczne wejście zamykane na zamek

– System second lock zabezpieczający przed przypadkowym złożeniem łóżeczka

– Dwa poziomy położenia materycka

– Kółka ułatwiające przesuwanie łóżeczka

– Trwałe tkaniny łatwe do utrzymania w czystości

– Stabilne nóżki

– Plastikowy element osłaniający rogi łóżeczka

Występują w różnych kolorach

Łóżeczko turystyczne może służyć nam podczas podróży jednak moim zdaniem śmiało może służyć jako pierwsze łóżeczko dla naszego maleństwa. Łóżeczka te mają standardowy wymiar 120×60 więc dokupujemy materacyk i mamy super łóżeczko od pierwszych dni życia maleństwa. Tak było u nas, mała ilość miejsca zdecydowała o takim właśnie rozwiązaniu. Kółka przy łóżeczku pozwalają również wykorzystać je jako kojec, gdyż spokojnie możemy nim przejechać do kolejnego pomieszczenia w domu.